Ogłoszenia Parafialne 24.12.2023r.

1. Przeżywamy IV niedzielę adwentu i wigilię Bożego Narodzenia.
  2. Post w tym dniu ma charakter zwyczajowy. Trudno jednak sobie wyobrazić wigilię po suto zastawionym obiedzie mięsnym. Dziś o 11.30 msza za zmarłych od wigilii poprzedniego roku. Po mszy udamy się ze zniczami na miejsce ich spoczynku. Pasterka w Chodliku o 22.00, w kościele parafialnym o północy. Msze w Boże Narodzenie i św. Szczepana w układzie niedzielnym. Taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz obrony życia, Taca ze św. Szczepana na KUL. 31 grudnia niedziela św. Rodziny. Nowy rok w poniedziałek msze w układzie niedzielnym.
  3. Dziękuję za posprzątanie i przyozdobienie kościoła rodzicom klasy: 3a, choinki podarowała Beata Bartoś z Uściąża.
  4. Kolęda 28 grudnia czwartek: Chodlik, 29 grudnia piątek 1ks. Rejtmanówka i kol Karczmiska II, drugi ks. Jaworce, Mieczysławka i Czerwone Łąki, 30 grudnia sobota: 1ks. od p. Zielińskich przy Słonecznej, 2 ks. od ul Kościelnej przez lubelską do spotkania przy ul. Słonecznej. We wtorek po Nowym roku 1ks: Wesoła, Głęboka w stronę Wygonu, 3 stycznia środa: Wymysłów 2 księży, czwartek 4 stycznia; 1 ks. Wygon od Krótkiej.
  5. W zakrystii są jeszcze do nabycia opłatki na wigilijny stół i świece Caritas na wigilijny stół.
  6. Msze św. w Boże Narodzenie i św. Szczepana w układzie niedzielnym.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.