Ogłoszenia Parafialne 31.12.2023r.

1. Przeżywamy niedzielę św. Rodziny. Msza na zakończenie roku kalendarzowego i nabożeństwo o 11.30
  2. Jutro uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Msze w układzie niedzielnym. W tym dniu usłyszymy również sprawozdanie z minionego roku.
  3. Kolęda We wtorek po Nowym roku 1ks: Wesoła, Głęboka w stronę Wygonu, 3 stycznia środa: Wymysłów 2 księży, czwartek 4 stycznia; 1 ks. Wygon od Krótkiej.
  4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca Msze o 9.00 w Wymysłowie, o 15.00 w Chodliku, wieczorne w parafii o 16.00 i 17.00
  5. W sobotę święto Objawienia Pańskiego, msze w układzie niedzielnym, tradycyjnie w tym dniu święcimy kadzidło i kredę na oznaczenie naszych domów, taca na fundusz misyjny.
  6. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek…