ogłoszenia parafialne 10.12.2023r.

1. Przeżywamy II niedzielę adwentu, czyli czasu radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i powtórne przyjście Chrystusa.
  2. Kończymy dziś nasze parafialne rekolekcje adwentowe, dziękujemy ks. Markowi Romańskiemu proboszczowi  z Rybitw za ich przeprowadzenie.
  3. Ofiary zebrane po mszy św. do puszek przeznaczone są na pomoc kościołowi na wschodzie.
  4. Ofiary na kościół N.N. 200
  5. W zakrystii są do nabycia opłatki na wigilijny stół. Tegoroczne ofiary z opłatków i kolędy przeznaczone będą na projekt prac przy naszym kościele w związku z otrzymanym grantem oraz na wkład własny. Są do nabycia również świece Caritas na wigilijny stół.
  6. Dziś po mszy o 11.30 przed bierzmowaniem.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są do nabycia w zakrystii kalendarze Maryjne na przyszły rok.
  8. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek…