Ogłoszenia parafialne 03.12.2023r.

1. Przeżywamy I niedzielę adwentu, czyli czasu radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i powtórne przyjście Chrystusa.
  2. Dziś przed kościołem kiermasz Bożonarodzeniowy na rzecz żłobka w Karczmiskach. Serdecznie zapraszamy.
  3. za tydzień rozpoczną się w naszym kościele rekolekcje, które poprowadzi w tym roku ks. Marek Romański proboszcz  z Rybitw. Porządek mszy: piątek 9.00, 17.00, Chodlik 15.00, sobota dzień spowiedzi, msze św.: 9.30, 12.30 i 16.00, spowiedź pół godziny przed mszą, w Chodliku o 11.00, niedziela jak zwykle a taca jako wyraz wdzięczności za wygłoszone rekolekcje przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
  4. Dziś zostaną (zostały) poświęcone opłatki na wigilijny stół. Tegoroczne ofiary z opłatków i kolędy przeznaczone będą na projekt prac przy naszym kościele w związku z otrzymanym grantem oraz na wkład własny. Są do nabycia również świece Caritas na wigilijny stół.
  5. Dziś po mszy o 10.00 spotkanie przed I komunią św., w następną niedzielę po 11.30 przed bierzmowaniem.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są do nabycia w zakrystii kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie 9 zł.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek…