Ogłoszenia parafialne 11.08.2024 r.

1. Przeżywamy dziś 19 niedzielę zwykłą.
  2. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas
  3. Informujemy, że Parafia wprowadziła zgodnie z tzw. „Ustawą Kamilka”. Standardy Ochrony Małoletnich. Standardy od 15 sierpnia będą dostępne w Kancelarii Parafialnej, oraz umieszczone na stronie internetowej, a wersja skrócona będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń.
  4. 15 sierpnia obchodzić będziemy w naszej parafii dożynki. Serdecznie zapraszam rolników, mieszkańców przedstawicieli gminy na dziękczynną mszę świętą za tegoroczne zbiory. Zachęcam do zrobienia wieńców dożynkowych i liczny udział. Przedłużeniem i dopełnieniem dożynkowej radości będzie festyn i zabawa organizowane przez strażaków z Karczmisk II.
  5. Pielgrzymka do Wąwolnicy 31 sierpnia. Parafia nie będzie prowadzić zapisów, dlatego ubezpieczyć się będzie można tylko indywidualnie.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.