Ogłoszenia parafialne 28.07.2024r.

1. Przeżywamy dziś 17 niedzielę zwykłą
  2. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów.  Ofiary przeznaczone są na MIVA Polska
  3. Raz jeszcze chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w nasz festyn rodzinny: Radzie parafialnej, panu Jackowi Nowaczkowi, sponsorom p. Ewie i Stanisławowi Pawłowskim, Prezesowi FIX Forum Lider Lublin, staroście Opolskiemu za bilety na kolejkę wąskotorową. osobom prywatnym, druhom strażakom za udział w procesji, a później w festynie. Druhom z II za część kulinarną, z I za zabawę w pianie, przywiezienie stołów i ławek z GOK-u, drużynie młodzieżowej za pomoc, panu Grzegorzowi Cyganowi za wspaniałą grochówkę, paniom z KGW z Karczmisk za występ na scenie razem z panami ze straży, za słodki stół, za czuwanie by gościom niczego nie zabrakło, pani Zofii Krawczyk za małosolne, paniom z Pierogarni, wszystkim którzy przynieśli ciasto, pani Joannie Nowaczek za chleb, panu Adamowi Gazda za soki i jabłka, dyrekcji i nauczycielom ze żłobka za dmuchawca( drugi od strażaków) i za ciasto, zespołowi Vocal za oprawę muzyczną w kościele i koncert na festynie. Pani Agnieszce Ciekot za patronat medialny. Wszystkim uczestniczącym w procesji. Właścicielom gospodarstwa ,,Dom w szczerym polu” za kwiaty na wystrój kościoła. Gościom z różnych stron Polski za obecność. A szczególnie pani wójt gminy Karczmiska Alicji Bełcik za obecność od początku do końca naszego rodzinnego spotkania. To dla nas ważny znak że jako gmina i parafia możemy stanowić jedną rodzinę. Dziękuję wszystkim uczestnikom, to dzięki Wam nasz festyn mógł się odbyć w takim kształcie i na taką skalę.
  4. Jak możemy usłyszeć nastąpiła w naszym kościele wymiana nagłośnienia, wzmacniaczy i głośników na zewnątrz kościoła. Czekają nas zmiany głośników i mikrofonów w kościele.
  5. Zapowiedzi: Łukasz Czarnota i Magdalena Przybylska oboje z Karczmisk oraz Piotr Ciesielski z Głuska Dużego i Dorota Kowalczyk z Karczmisk zapowiedź I
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.