Ogłoszenia Parafialne 07.07.2024r.

1. Przeżywamy dziś 14 niedzielę zwykłą
  2. 21 lipca obchodzić będziemy w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Msza wypominkowa na cmentarzu w sobotę 20.07 o 17.00. Główna msza odpustowa w niedzielę o 12.00. W tym dniu tak jak w ubiegłym roku odbędzie się Festyn Rodzinny. O godz. 15.00 oficjalne rozpoczęcie. Szczegóły znajdziemy wkrótce na plakatach. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć czynnie w organizację festynu, przygotowanie atrakcji na to wydarzenie lub chciałby należeć do grona sponsorów serdecznie zapraszam do kontaktu z księżmi.
  3. W związku z piknikiem spotkanie Rady Duszpasterskiej dziś po mszy o godz. 11.30
  4. Zapowiedzi: Emil Sarna kaw. z parafii Opole Lub. i Karolina Olszowa panna z Karczmisk zap. II
  5. W związku ze złym stanem technicznym poszukujemy właścicieli grobu na starym cmentarzu +Kufel Kazimierz i Anna
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  7. Polecajmy Bogu zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek…