Ogłoszenia Parafialne 30.06.2024r.

1. Przeżywamy dziś 13 niedzielę zwykłą
  2. 21 lipca obchodzić będziemy w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. W tym dniu tak jak w ubiegłym roku odbędzie się Festyn Rodzinny. O godz. 15.00 oficjalne rozpoczęcie, następnie wystąpią nasi miejscowi artyści. Planowany jest również koncert artystów Sceny Polskiej. W dwóch programach od godz. 16.00 wystąpią Artyści krajowych i zagranicznych scen muzycznych i estrady- państwo Anna i Romuald Spychalscy oraz półfinalista telewizyjnego programu The Voice Senior 3 pan Andrzej Wojda. Prowadzącym i scenarzystą będzie Ryszard Nowaczewski. Następnie swój ponadczasowy program zaprezentuje Wielka Gwiazda Polskiej Estrady, która dla wszystkich niech pozostanie miłą niespodzianką i prezentem od jednego ze sponsorów koncertu. Następnie wystąpią znani nam artyści z zespołu Vocal gwarantując udaną zabawę w rytm znanych przebojów. Przewidziane są zabawy dla dzieci oraz kącik kulinarny. A więc strawa dla ducha i ciała. Więcej informacji na temat koncertu i repertuaru w najbliższym czasie. Niech będzie dla nas zagadką treść kryjąca się w tytule koncertu: ,,Od klasyki do rozrywki”. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć czynnie w organizację festynu, przygotowanie atrakcji na to wydarzenie lub chciałby należeć do grona sponsorów serdecznie zapraszam do kontaktu z księżmi.
  3. W związku z piknikiem spotkanie Rady Duszpasterskiej w najbliższą niedzielę po mszy o godz. 11.30
  4. 03 sierpnia, wyruszy spod Archikatedry 46 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Pokój i Dobro”. Pielgrzymi zapisują się w parafiach do 28 lipca. Od 29 lipca zapisy będą prowadzone w sekretariacie przed lubelską Archikatedrą. Wprowadzamy wariant pielgrzymowania pod hasłem „Ile możesz”. Codziennie z Lublina autokar będzie dowoził pielgrzymów, którzy zechcą przejść fragment pielgrzymiej drogi. Zapisy na ten wariant pielgrzymowania tylko drogą elektroniczną. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki to 100 zł. W tym roku także będzie można wesprzeć fundusz Idę z Tobą.
  5. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Msze w Wymysłowie o 8.00, Chodliku o 15.00, w kościele o 17.00.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego, jest też nowy numer miesięcznika Różaniec.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.