Ogłoszenia parafialne 28.04.2024r.

1. Przeżywamy V niedzielę po Wielkanocy
  2. Dziś po mszy o 11.30 spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania
  3. Dziś zbiórka do puszek na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom: Nadzieja Radości
  4. W tym tygodniu wypada w piątek 3-go maja uroczystość NMP Królowej Polski. Msza św. w Chodliku o 8.00, w kościele o 10.00 w intencji ojczyzny i o 11.30. Na mszę za ojczyznę zapraszamy wszystkich patriotów, którym na sercu leży dobro naszego kraju, gminy, naszych rodzin ale też przyszłych pokoleń.
  5. W sobotę święto św. Floriana patrona strażaków. Z tej okazji zapraszam wszystkich druhów na mszę w ich intencji o 10.00
  6. Poświęcenia pól: w poniedziałek o 17. Jeden ksiądz Karczmiska I, drugi Karczmiska drugie, wtorek o 17.00 Stacja kolejowa, środa o 17.00 Chodlik i w czwartek o 17.00 Wymysłów.
  7. Nabożeństwa majowe po ostatniej mszy
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.