Ogłoszenia parafialne 21.04.2024r.

1. IV niedziela po Wielkanocy nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza. Jezus Chrystus jako Dobry Pasterz i zaprasza nas na drogę powołania życia małżeńskiego, kapłańskiego czy konsekrowanego. Przychodzi do nas Bóg i  pyta: czy chcesz być święty? Jeśli tak, to pójdź za Mną. Niedzielą rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dziś po mszy o 11.30 spotkanie z przygotowującymi się do I komunii św. , za tydzień do bierzmowania
  3.  Taca dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium duchowne w Lublinie
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom: Nadzieja Radości
  5. Dziękuję druhom strażakom z Karczmisk II pod dowództwem p. Artura Karasia za pomoc w segregowaniu śmieci i ich wywóz na kompostownik.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.