Ogłoszenia Parafialne 31.03.2024r

1.  Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania
  2. Bóg zapłać druhom strażakom z naszej parafii pod dowództwem Krzysztofa Karasia i Artura Karasia za czynny udział w uroczystościach Triduum Paschalnego, za straż przy grobie, przygotowanie ogniska na Wielką Sobotę, udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuję służbie liturgicznej, paniom z KGW i wszystkim uczestnikom liturgii. Bóg zapłać również za podzielenie się smakołykami na święta
  3. W poniedziałek wielkanocny msze w układzie niedzielnym, taca przeznaczona będzie na KUL
  4. Do przyszłej niedzieli odmawiamy nowennę do Miłosierdzia Bożego, zawsze po ostatniej mszy św.
  5. Trwa dalej inwentaryzacja na cmentarzu. Proszę o rejestrację grobów. Dlaczego? Ponieważ zdarzają się sytuacje że poszukujemy dysponentów w związku z uszkodzeniami, czy innymi sytuacjami losowymi. I tak poszukujemy dysponentów grobu na nowym cmentarzu +Leokadii i Józefa Piesków.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest już nowy numer Różańca.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.