Ogłoszenia parafialne 17.09.2023

1. Przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.
  2. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczone będą na Seminarium
  3. Dziś po mszy św. o 10.00 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią, za tydzień po mszy o 11.30 przygotowujących się do bierzmowania.
  4. Trwa nabór na ministrantów. Prosimy o zgłaszanie się do ks. Krzysztofa.
  5. Ks. Arcybiskup prosi o przekazanie wiernym w najbliższą niedzielę następujących zaproszeń:

W trosce o duszpasterstwo młodzieży i ważny czas przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje wydarzenie „Rozpaleni”, które odbędzie się 23 września w hali Targi Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11) w godzinach od 10.00 do 15:00. Spotkanie ma na celu ewangelizację oraz ukazanie radosnego Kościoła, któremu zależy na przyszłości młodego człowieka dojrzewającego w wierze.

Z kolei 30 września w Hali Globus w Lublinie odbędzie się 24-godzinne spotkanie modlitewne pod hasłem „Ja Jestem”. W programie Eucharystia, modlitwa uwielbienia, adoracja, świadectwa, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a także konferencje gości z Polski i z zagranicy. Uczestnicy mogą brać udział w całości spotkania lub w wybranych częściach. Bilety i więcej szczegółów na stronie internetowej www.jajestem.pl.

• Przypominam, że trwa inwentaryzacja cmentarza. Zbierane są też opłaty za wywóz śmieci. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii. Kancelaria pn.-pt. od 7.30 do 9.00 w czwartki dodatkowo:16.00-17.00, w soboty 8.00-11.00
  • Przypominam o segregacji śmieci!