Ogłoszenia parafialne 10.09.2023r.

1. Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą.
  2. Ofiary składane dziś do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  3. Dziś po mszy św. o 10.00 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią, po mszy o 11.30 przygotowujących się do bierzmowania.
  4. Zakończyliśmy w dniu wczorajszym prace przy chodniku na starym cmentarzu. Można już porządkować place przy grobach znajdujących się obok chodnika, wysypując kamyk. Prace na nowym cmentarzu rozpoczniemy po uzbieraniu odpowiednich środków finansowych.
  5. Trwa inwentaryzacja cmentarza. Proszę o zgłaszanie się w celu rejestracji poszczególnych grobów. zbierane są także opłaty za wywóz śmieci. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii. Kancelaria pn.-pt. od 7.30 do 9.00 w czwartki dodatkowo:16.00-17.00, w soboty 8.00-11.00