Ogłoszenia Parafialne 23.07.2023

1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą.
  2. Dziś po mszach poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących.
  3. Dziękuję za przygotowanie uroczystości odpustowych i festynu rodzinnego, oraz udział w nich, Radzie parafialnej, Kołom Gospodyń Wiejskich, druhom strażakom z obu naszych jednostek pod dowództwem p. Krzysztofa Karasia, druhom z jednostki Karczmiska II pod dowództwem p. Artura Karasia za posprzątanie śmietników przy cmentarzach. Panu Jackowi Nowaczkowi za pomoc w zorganizowaniu sceny i nagłośnienia oraz pomoc logistyczną. Dbającym o to by na festynie nie zabrakło paliwa dla ciała: kucharzowi Grzegorzowi Cyganowi i jego pomocnikom strażakom, paniom z KGW za ciasto i pyszne pierogi z jagodami i wszystkim którzy dostarczyli przepyszne wypieki, Mleczarni w Opolu Lubelskim za owocowe jogurty. Bóg zapłać za dmuchańce i pianę dla dzieci rodzicom i dyrekcji żłobka oraz strażakom, za malowanie twarzy, tatuaży i skręcanie baloników Kołu GW Bez Granic. Zespołowi Vocal za oprawę mszy św. i za wspólną z ks. Wojciechem Iwanickim i zespołem Prezydent przewspaniałą zabawę. Wszystkim parafianom i gościom za tak liczne przybycie. Dziękuję również już teraz za włączenie się wielu środowisk w przygotowanie festynu, szczegółowe podziękowania będą właśnie na festynie ale już teraz chcę zaznaczyć, że jako wspólnota parafialna wybraliśmy dobry kierunek.
  4. Zapowiedzi: Krystian Rodzik z par. tut i Emilia Wrona z par Zagłoba zap. I
  5. Przypominam, że trwa inwentaryzacja cmentarza. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii. Kancelaria pn.-pt. od 7.30 do 9.00 w czwartki dodatkowo:16.00-17.00, w soboty 8.00-11.00