Ogłoszenia parafialne 17.05.2026r.

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego.  Przyszła niedziela będzie Uroczystością Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny. Przypominamy, kto w okresie wielkanocnym świadomie i dobrowolnie nie przystąpi do Komunii Św. popełnia grzech ciężki.
  2. Dziś w naszej parafii o 11.30 trzydzieści troje dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Otoczmy dzieci i ich rodziców  naszą modlitwą.
  3. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zakup środków czystości, posprzątanie  kościoła i terenu wokoło, wywiezienie odpadów biodegradowalnych  na kompostownik, wykoszenie parkingu oraz za dekorację świątyni. Panu organiście z Wilkowa za oprawę muzyczną uroczystości.
  4. Msze św. w ,,Białym Tygodniu” o godz. 17.00
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  6.   Pomódlmy się za zmarłych których w rocznicę śmierci wspominamy w tym tygodniu. Wieczny odpoczynek….