- Przeżywamy dziś Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Przyszła niedziela będzie Uroczystością Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny. Przypominamy, kto w okresie wielkanocnym świadomie i dobrowolnie nie przystąpi do Komunii Św. popełnia grzech ciężki.
- Dziś w naszej parafii o 11.30 trzydzieści troje dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Otoczmy dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.
- Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zakup środków czystości, posprzątanie kościoła i terenu wokoło, wywiezienie odpadów biodegradowalnych na kompostownik, wykoszenie parkingu oraz za dekorację świątyni. Panu organiście z Wilkowa za oprawę muzyczną uroczystości.
- Msze św. w ,,Białym Tygodniu” o godz. 17.00
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
- Pomódlmy się za zmarłych których w rocznicę śmierci wspominamy w tym tygodniu. Wieczny odpoczynek….