- Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu.
- Przez cały czas Wielkiego Postu w piątek o 17.00 Droga Krzyżowa, w niedzielę po 11.30 Gorzkie Żale. Znajdźmy też czas na lekturę Słowa Bożego oraz na dodatkową modlitwę. Zachęcamy do praktykowania jałmużny wielkopostnej. Do puszki możemy składać ofiary na dzieło pomocy organizowane przez CARITAS.
- Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na Seminarium.
- W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 10.00 spotkanie przed I komunią św. Po sumie z kandydatami do bierzmowania.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
- Pomódlmy się za zmarłych których w rocznicę śmierci wspominamy w tym tygodniu. Wieczny odpoczynek….