Ogłoszenia parafialne 18.08.2024r.

1. Przeżywamy dziś 20 niedzielę zwykłą.
  2. Bóg zapłać za udział w dożynkach. Rolnikom, Starostom , Kołom Gospodyń Wiejskich za wykonanie pięknych wieńców i udział w strojach ludowych, druhom strażakom za organizację okolicznościowej dekoracji i czynny udział w wydarzeniu, mieszkańcom Karczmisk z obecność.
  3.  Pielgrzymka do Wąwolnicy 31 sierpnia. Parafia nie będzie prowadzić zapisów, dlatego ubezpieczyć się będzie można tylko indywidualnie.
  4. Proszę o zgłoszenie się dysponentów grobu + Władysława i Teodozji Piłat na starym cmentarzu w związku ze złym stanem pomnika i grobu.
  5. Za tydzień ofiary do puszek na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej
  6. W najbliższą niedzielę o 12.00 odpust w Chodliku ku czci MB Częstochowskiej.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  8. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.