Ogłoszenia parafialne o2.06.2024r.

1. Obchodzimy dziś 9 niedzielę zwykłą
  2. Dziś taca na Seminarium Duchowne w Lublinie. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziękuję za przygotowanie 4 ołtarzy oraz za udział w Procesji Bożego Ciała: druhom strażakom, paniom z KGW, dzieciom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, służbie liturgicznej, szafarzom i wszystkim uczestnikom za radosne świadectwo wiary
  4. W tym tygodniu w czwartek oktawa Bożego Ciała. Jak co roku proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła na procesję, która rozpocznie się po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W I piątek miesiąca msze w Wymysłowie o 8.00, w Chodliku o 15.00.  W tym dniu przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.