Ogłoszenia parafialne 17.03.2024r.

1. Przeżywamy V niedzielę Wielkiego Postu kiedyś zwaną pierwszą Męki Pańskiej lub czarną na pamiątkę zasłaniania krzyża materiałem koloru czarnego lub fioletowego.
  2. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne, w piątki na Drogę Krzyżową o 17.00, oraz Gorzkie Żale we  wszystkie niedziele Wielkiego Postu po sumie
  3. Są do nabycia baranki wielkanocne Caritas.
  4.  Za tydzień w Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. Palmy poświęcamy na każdej Mszy św. Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na mszę o 11.30 poprzedzoną uroczystą procesją z palmami.
  5. Dziś po mszy o 11.30 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią, za tydzień po 11.30 spotkanie przed bierzmowaniem
  6. Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach zaprasza dziś na koncert o godz.19.00 „W hołdzie rodzinie Ulmów”
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.