Ogłoszenia Parafialne 28.01.2024r.

1. Przeżywamy IV niedzielę zwykłą roku kościelnego.
  2. Dziś po mszach św. zbiórka ofiar do puszek dla chorych na trąd.
  3. Z Boża pomocą zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim za miłe i serdeczne przyjęcie, oraz za ofiary złożone na kościół.
  4.  W piątek święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Z inicjatywy Św. Jana Pawła II przeżywamy ten dzień w całym Kościele jako dzień życia konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie do życia według Rad ewangelicznych i prosimy o nowe liczne i święte powołania zakonne. Ofiary zbierane podczas mszy św. przeznaczone będą na zakony kontemplacyjne. Po mszy św. o 17.00 spotkanie rady duszpasterskiej na plebanii. Msze w kościele o 10.00 i 17.00, w Chodliku o 15.00.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Pomódlmy się za zmarłych, których rocznice śmierci obchodzimy w  tym tygodniu. W ich intencji: wieczny odpoczynek.