Ogłoszenia parafialne 29.10.2023r.

1. Przeżywamy XXX niedzielę zwykłą.
  2. Zapraszamy przez na modlitwę różańcową po mszy wieczorowej, w niedzielę po sumie.
  3. Za tydzień taca na seminarium duchowne.
  4. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze jak w niedzielę, procesja na cmentarz przy ul. Lubelskiej po 11.30. odpustu zupełnego, który może zostać ofiarowany wyłącznie za dusze w czyśćcu udziela się wiernemu który: w poszczególnych dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz, i przynajmniej w myślach pomodli się za zmarłych, w czwartek  Dzień Zaduszny, msze o 8.00, 10.00 i 16.00, procesja na stary cmentarz po 10.00. Odpustu zupełnego, który może zostać ofiarowany za dusze w czyśćcu, udziela się każdemu, który w dzień wszystkich wiernych zmarłych nawiedzi pobożnie kościół lub kaplicę i odmówi tam Ojcze nasz i wierzę w Boga.
  5. Wypominki: w piątek 9.00 Wymysłów, o 15.00 Chodlik, o 17.00 Karczmiska I, Sobota: o 17.00 Karczmiska II, Poniedziałek o 17.00 Kolonia Karczmiska I oraz nie podpisane, Wtorek: o 17.00 Kolonia Karczmiska II, Czerwone Łąki, Mieczysławka, Jaworce, Słotwiny
  6. Dziś po mszy św. o 9.00 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią, a po mszy o 11.30 przygotowujących się do bierzmowania.
  7. Przypominam, że trwa inwentaryzacja cmentarza. Zbierane są też opłaty za wywóz śmieci. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii.
  8. Przypominam o segregacji śmieci! Druhowie strażacy z OSP Karczmiska II po raz kolejny pomagali przy segregacji i wywozie odpadów. Bóg zapłać paniom za posprzątanie liści wokół Kościoła.