Ogłoszenia parafialne 15.10.2023r.

1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą.
  2. Zapraszamy przez cały październik na modlitwę różańcową po mszy wieczorowej, w niedzielę po sumie. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. Przeżywamy dziś kolejny Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Fundusz Papieski ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”. O  godz. 11.30 uroczysta msza na której oprawa muzyczna będzie w wykonaniu zespołu Vocal,  dzieci poprowadzą Różaniec  Papieski z rozważaniami. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Solidarności Misyjnej.
  4. Za tydzień po mszy św. o 9.00 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią, dziś po mszy o 11.30 przygotowujących się do bierzmowania.
  5. Przypominam, że trwa inwentaryzacja cmentarza. Zbierane są też opłaty za wywóz śmieci. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii. Kancelaria pn.-pt. od 7.30 do 9.00 w czwartki dodatkowo:16.00-17.00, w soboty 7.30-11.00
  6. Przypominam o segregacji śmieci!