Ogłoszenia Parafialne 02.06.2023

1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą
  2. Bóg zapłać za posprzątanie i udekorowanie kościoła
  3. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca msze: Wymysłów 9.00 Chodlik 15.00
  4. W tym tygodniu rozpoczną się prace na starym cmentarzu związane z budową chodników. Nie będzie można wjechać ani wejść na cmentarz główną bramą.
  5. 16 lipca w naszej parafii odbędzie się coroczny odpust parafialny ku czci MB Szkaplerznej. O 12.00 suma odpustowa, o 15.00 rozpocznie się odpustowy piknik rodzinny. Przewidziane są koncerty, występy artystów, kulinarne atrakcje: wojskowa grochówka i grill, stoisko ze słodyczami, dla dzieci dmuchaniec, gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji. Szczegóły znajdziemy na plakatach, które zawisną w przyszłą niedzielę. Zapraszam chętnych do pomocy w przygotowaniach kulinarnych( placki, owoce), wszystkich zaś na piknik. Wszystkie atrakcje za Bóg zapłać.
  6. Przypominam, że trwa inwentaryzacja cmentarza. Wszelkie prace na cmentarzu wymagają zgłoszenia do kancelarii. Kancelaria pn.-pt. od 7.30 do 9.00 w czwartki dodatkowo:16.00-17.00, w soboty 8.00-11.00
  7. Przypominam o segregacji śmieci!