Ogłoszenia parafialne 11.06.2023

1. Przeżywamy X niedzielę zwykłą.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przed uroczystością Bożego Ciała i przed niedzielą, za udekorowanie świątyni.
  3. Bóg zapłać za liczną obecność na uroczystości Bożego Ciała: druhom strażakom wraz z pocztami sztandarowymi, za obecność, porządek i bezpieczeństwo na procesji, Kołom Gospodyń Wiejskich za czynny udział w procesji oraz tak ważny element folkloru i tradycji, kołom różańcowym, Legionowi Maryi, dzieciom rocznicowym i komunijnym i tym najmniejszym sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej pani katechetce za przygotowanie z dziećmi klas czwartych Liturgii Słowa, budowniczym ołtarzy oraz wszystkim uczestnikom.
  4. Został naprawiony pomnik ks. Kurzępy. Wszystkim ofiarodawcom- serdeczne Bóg zapłać.
  5. W czwartek oktawa Bożego Ciała. O wykonanie ołtarzy wokół kościoła proszę: I- Chodlik, II- Wymysłów, III- mieszkańców ul. Nadrzecznej i IV ul. Pogodnej. W oktawie po mszy o 18.00 procesja wokół kościoła ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa.
  6. Przypominam o inwentaryzacji cmentarza i segregacji śmieci.